Komentowana treść: Wesołych Świąt
[#1] Re: Wesołych Świąt
Dziękuje i wzajemnie:D
[#2] Re: Wesołych Świąt
Dołączam się także do życzeń
[#3] Re: Wesołych Świąt
Wszystkim PPA'owiczom oraz Redakcji - zdrowych, spokojnych, pogodnych oraz amigowych Świąt Wielkanocnych :)
[#4] Re: Wesołych Świąt
Wesołego i owłosionego wajca! tańczący kokos
[#5] Re: Wesołych Świąt
i pamietajcie aby mokrego Dyngusa nie wycierac w firanke!
[#6] Re: Wesołych Świąt
Wielkie dzięki! Ja życzę Wam wszystkim
wesołych Świąt Wielkanocnych, pokoju ducha,
wiary w Boga i w Ludzi.
Umiejętności dostrzegania piękna tego świata
i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości. :)
[#7] Re: Wesołych Świąt
Najlepszego wszystkim.
[#8] Re: Wesołych Świąt
Dziękuję za życzenia. Ja życzę wszystkim żeby się wyluzowali na dwa dni, pobyczyli, wyspali i zebrali siły na dalszą walkę z paskudnym światem. :)
[#9] Re: Wesołych Świąt
Dziękuję bardzo i również składam życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy dla wszystkich odwiedzających ten portal
[#10] Re: Wesołych Świąt
Wspaniałych Świąt Zmartwychwstania Pana, samych radości dla całej Redakcji i wszystkich czytających PPA.
[#11] Re: Wesołych Świąt
Przyjemnego i skutecznego wypoczynku życzę wszystkim.
[#12] Re: Wesołych Świąt
Wesolych Swiąt
[#13] Re: Wesołych Świąt

@rzookol, post #12

Wesołych Świąt i mokrego dyngusa.
[#14] Re: Wesołych Świąt

@Zbysiuk, post #13

Pisanek w kolorze Boing Balla :)
[#15] Re: Wesołych Świąt
Wesołych i mokrego :)
[#16] Re: Wesołych Świąt
Witam i dziękuje za życzenia
Mam nadzieję że w te święta żoneczka pozwoli mi się spotkać z moja kochanką Amigą na dłuższy czas. Bo zawsze tylko mamy ze sobą od 2-3 godzin. Życzę ze swojej strony wszystkim żonatym i dzieciatym wyrozumienia ze strony zon i dzieci no i SPOKOJNYCH WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.
[#17] Re: Wesołych Świąt

@Jacol, post #16

Dziękuję pięknie za życzenia!

Również życzę Wszystkim - wesołych ale przede wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt...


BomberMAX
[#18] Re: Wesołych Świąt
Smacznej choinki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem